Про нас

Наша компанія має велику кількість власних автомобілів: легкові різних класів та брендів, мінівени, позашляховики та кросовери, мікроавтобуси з VIP салоном.

За роки нашої діяльності ми заробили собі відмінну репутацію та одне з перших місць цьому ринку. Адже ми забезпечуємо всім без винятку клієнтам оперативність, комфорт та безпеку.

>10

років успішної роботи

>200

тис. $ вартість автопарку

>2000

задоволених клієнтів

>20

професійних водіїв

Golden Cars - це про:

Комфорт
Безпеку
Пунктуальність
Оперативність
Тактовність

Водії, що працюють у нас, — це кваліфіковані фахівці у своїй справі. Вони чудово знають місто, вулиці та віддалені куточки. З ними ви і ваші пасажири почуватимуться в повній безпеці. У наш час будній день більшості людей складається з величезної кількості ділових та інших зустрічей, поїздок заводами, офісами та виробництвами на території міста та за його межами. Сучасний діловий світ має свої негласні правила. І тепер оренда транспорту для організації бізнес-поїздок — це стандартна процедура.

Для групових виїздів, ми пропонуємо до вашої уваги невеликі автобуси, місткістю до двадцяти осіб, і великі, в яких комфортно поміститься до п'ятдесяти з лишком людей. Весільне свято – це важливий день у житті кожного з нас, це казкова подія. І ,як правило, після реєстрації в ЗАГСі молодята разом з гостями вирушають на прогулянку історичними та пам'ятними місцями міста.
Всі наші співробітники чудово знають, наскільки важливою є пунктуальність та оперативність реагування в такі дні. Тому орендований у нас транспорт буде на вказаному місці точно вчасно. Всі наші водії відрізняються вихованістю і тактовністю. Завдяки чому всі, і гості, і наречені, почуватимуться затишно та комфортно.

Співпраця

Для перевізників та власників пасажирського транспорту

Наша компанія пропонує вам на БЕЗКОШТОВНІЙ основі розмістити на сайті http://goldencars.com.ua дані про ваш транспортний засіб (легковий автомобіль представницького та бізнес класу, лімузин, автобус, мікроавтобус, ретро-автомобіль) та отримувати дзвінки та розсилку заявок на ваше транспортний засіб у міру їхнього надходження.

Наша комісія складає 10% від замовлення з перевізника.